Nie wiedzieli, gdzie cały dzień przebywał ich pies, dopóki nie znaleźli wiadomości na jego obroży. Natychmiast złapali za telefon!

Rob zaczął odciągać gałęzie, a Louie doskonale mu w tym pomagał. Zrobił nawet podkop, aby jego towarzyszka mogła się swobodnie wydostać. Gdy Maddy została uwolniona, pieski pobiegły do pobliskiego stawu, żeby napić się wody. Szczęśliwy Rob nagrodził ich garścią przepysznych przekąsek i napisał kartkę do Marolyn, aby zrozumiała długą nieobecność pupila w domu. Louie włożył sporo energii w ratowanie koleżanki i z trudem dotarł o domu. Był tak zmęczony, że właściciele obawiali się, że może nie przetrwać nocy.

Następnego dnia na bohatera czekała miła niespodzianka. Rob wsadził Maddy do rowerowego koszyka i przyjechał w odwiedziny do państwa Diver. Kiedy Louie zobaczył towarzyszkę zabaw, od razu zerwał się na równe nogi i ruszył, aby ją powitać.

Marolyn i jej rodzice od zawsze uwielbiali swojego psa. Przygarnęli go ze schroniska, gdy był szczeniakiem i otoczyli miłością. Nie spodziewali się, że kiedyś stanie się lokalnym bohaterem, który uratuje czyjeś życie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : thedodo.com

Reply