Pies w rozpaczliwy sposób próbuje ożywić potrąconego przez samochód przyjaciela

Jeśli masz psa, doskonale wiesz, że to bardzo lojalne zwierzę. Dla swojego pana jest w stanie zrobić wiele, czasem ryzykując nawet własnym życiem. Udowadniają to niezliczone historie, zamieszczone w naszym serwisie.

Okazuje się, że psiaki opiekują się nie tylko ludźmi. Interesuje ich również los ich braci, o czym świadczy poniższe nagranie. W sieci zamieścił je pewien mężczyzna, który był świadkiem bardzo wzruszającego wydarzenia.

dead-dog


Niedaleko ciężarówki zauważył dwa psy. Jeden leżał na asfalcie, a drugi stał tuż obok i desperacko trącał go łapami. Psiak nie żył, ponieważ został potrącony przez samochód, mimo to jego przyjaciel starał się ze wszystkich sił go obudzić. Próby były oczywiście daremne. W pewnej chwili zaszczekał i rozejrzał się, jakby wypatrywał pomocy. Niestety, było już za późno na jakikolwiek ratunek.

W tym momencie przypomniała mi się inna, również podobna sytuacja, kiedy kot chciał przywrócić do życia zmarłego kompana. Zachowywał się bardzo podobnie. Zobaczcie zresztą sami -> kot reanimuje przyjaciela.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply