Bezdomny pies udaje niepełnosprawnego, żeby prosić o jedzenie! Poczekaj, zanim zaczniesz mu współczuć

Wielokrotnie słyszeliśmy o ludziach, którzy udają chorych lub niepełnosprawnych, żeby wzbudzić litość u przechodniów.

Często stwarzają pozory kulawych lub ślepych. Gdy nikt nie widzi, doznają cudownego ozdrowienia i zaczynają poruszać się o własnych siłach. Również widzą wszystko doskonale. To sztuczki stare jak świat! Mają na celu wywołać litość u odbiorców i skłonić ich do wsparcia finansowego!

Większość takich żebraków to ludzie, którym zwyczajnej nie chce się pracować lub ci, którzy należą do tzw. żebraczych gangów. Nie należy ich wspierać. Jeśli faktycznie chcesz komuś pomóc lepiej upewnij się, czy dana osoba ma faktycznie tak złą sytuację materialną, jak mówi. To, że ludzie udają choroby, doskonale wiemy, ale żeby zwierzęta? Okazuje się, że potrafią jeszcze lepiej symulować niż my!

Ten pies dosłownie w kilka dni rozwalił internet! Wabi się Gae i wałęsa się po ulicach Bangkoku. Udaje niepełnosprawnego, aby ludzie dawali mu jedzenie. Najdziwniejsze jest to, że głodny wcale nie jest! Dokarmia go zapalona miłośniczka psów o imieniu Taviporn, która mieszka w okolicy, gdzie „żebrze” Gae. Kobieta twierdzi, że psiak codziennie dostaje od niej miskę ryżu, mimo to nadal wykonuje swoją popisową sztuczkę, która doskonale działa na przechodniów.

Filmik na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply