Kobieta była zła, że jej pies wdarł się do łazienki, kiedy brała prysznic. Gdy wybiegła z pomieszczenia, wszystko stało się jasne!

Mindi i jej mąż bardzo kochali dwuletniego owczarka szkockiego o imieniu Papillon. Jednak gdy po urodzeniu ich córki zaczął się dziwnie zachowywać i gryźć meble, zaczęli podejrzewać, że jest zazdrosny o dziewczynkę. Przez jakiś czas nawet myśleli o tym, aby pożegnać się z nim na zawsze.

19 czerwca 1993 roku Mindi przebywała w domu z pięciotygodniową córeczką Rachel i ich psem. Najstarsza córka kobiety 9-letnia Amanda bawiła się na podwórku.


papillon


Gdy wreszcie niemowlę poszło spać, zmęczona matka postanowiła wziąć szybki prysznic. Niedługo potem Papillon zaczął głośno szczekać i biegać po pokoju. Kobieta uznała, że to nic wielkiego i początkowo zlekceważyła jego dziwne zachowanie. Kiedy miała zamiar skończyć mycie, pies wdarł się do łazienki i wsadził głowę pod zasłonkę prysznicową.

papillon1


Mindi przypomniała sobie wówczas znany film Lassie i sposób, w jaki pies komunikował się ludźmi. Papillon zachowywał się bardzo podobnie. Wtedy zrozumiała, że chce jej coś w ten sposób powiedzieć. Zwierzak zaczął ją kierować w stronę dziecinnego pokoju.

Dlaczego owczarek był tak niespokojny? Na następnej stronie, dowiesz się co wydarzyło się w tym domu! 

papillon2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply