Usłyszała plotkę o psie, który wyje wieczorami w górach. Wybrała się tam i dokonała zaskakującego odkrycia!

Trinity Smith pewnego dnia usłyszała plotkę, która ją bardzo zaintrygowała.

Podobno na górze w stanie Kolorado co noc przeraźliwie wyje jakiś pies. Kobieta uwielbia zwierzęta i czuła, że musi sprawdzić, czy okoliczni mieszkańcy mówią prawdę. W surowym górskim terenie nie było żadnych ludzkich osad, więc szansa, że będzie to oswojony pies, była znikoma.

Wiele osób twierdziło, że niepokojące dźwięki słyszane przeważnie nocą pochodzą od kojota. Nikt zbytnio się tym nie interesował, dlatego Trinity wiedziała, że wszystko zależy od niej. We wrześniu 2017 roku poszła w góry, aby odnaleźć to biedne zwierzę. Szybko zdała sobie sprawę, że długo powtarzane plotki były prawdziwe. Idąc w górę, wyraźnie słyszała szczekanie pochodzące od psa, ale nie była w stanie stwierdzić, skąd dokładnie dochodzi.

Nadeszła noc i młoda kobieta musiała się wycofać. Wznowiła poszukiwania następnego dnia. Tym razem w towarzystwie przyjaciela — Seana Nicholsona. Szukali czworonoga trzy godziny, ale ślad po nim zaginął. Już mieli się wycofać, gdy nagle usłyszeli szczekanie. Szybko pospieszyli do miejsca, skąd dochodziły dźwięki i natknęli się na skrajnie wychudzonego zwierzaka. Biedak leżał na surowej ziemi i przytulał się do skał.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się, jak zakończyła się ta historia. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : en.newsner.com

Reply