Policja dostała wezwanie do dziwnie zachowującej się kobiety z psem. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, znaleźli czworonoga z 19 ranami kłutymi!

Psy są wspaniałymi przyjaciółmi, ale nie każdy potrafi to docenić.

Psy to szczególne zwierzęta, ponieważ potrafią stworzyć z człowiekiem bardzo głęboką więź. Dzięki swojej inteligencji czworonogi idealnie sprawdzają się w wielu sytuacjach i mogą stać się dla swoich właścicieli wielkim oparciem. Dodatkowo są oddane i wierne, więc ufają swoim opiekunom bezgranicznie.

Ras psów jest tak wiele, że każdy znajdzie odpowiedniego pupila dla siebie. Pewna amerykanka z St. Louis w stanie Missouri, zdecydowała się na przygarnięcie niewielkiego kundelka. Psiak był bardzo wdzięczny i uroczy, a małe rozmiary sprawiały, że nie był też kłopotliwym domownikiem.

Niestety szybko okazało się, że pies nie ma szczęścia, bo kobieta z Missouri nie była najlepszą opiekunką. Pewnego razu jej zachowanie podczas spaceru było na tyle dziwne, że ktoś wezwał policję.

Funkcjonariusze przyjechali w okolice kościoła, gdzie ostatnio była widziana kobieta ze swoim pupilem, ale nikogo podejrzanego nie dostrzegli. Policjanci jednak mieli przeczucie, by nie odpuszczać tej sprawy i postanowili  dokładniej sprawdzić przykościelny teren.

Dobrze, że mundurowi przyczesali trawnik, ponieważ w końcu znaleźli psa. Niestety zwierzak leżał w kałuży krwi i był bardzo ciężko ranny. Po wstępnych oględzinach doliczono się aż 19 ran po pchnięciu nożem! Natychmiast więc wezwano strażników z Humane Society, by zaopiekowali się konającym czworonogiem.

Czy pies przeżył? Dlaczego jego właścicielka go tak skrzywdziła? Odpowiedzi na te pytanie poznacie na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : virealno.com

Reply