Dwie dziewczyny rozbiły kamieniem szybę w zaparkowanym samochodzie. Gdy dowiesz się, dlaczego to zrobiły, przyznasz im rację!

Spacerując po jednym z parkingów, dwie nastolatki przyglądają się grupie zaparkowanych samochodów. Nagle ich uwagę przykuwa czarne Combi stojące na samym środku parkingu. Podchodzą i szarpią za klamkę. Samochód jest zamknięty. Rozglądają się uważnie.  Po chwili jedna z nich bierze kamień i rozbija nim tylną szybę.

Zaglądają do środka i widzą ledwo żywego psa leżącego na siedzeniu. Zwierzę jest w fatalnym stanie. Chwilę później wyciągają go z auta i podają wodę do picia, ratując mu tym samym życie. Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało!Ta duńska kampania społeczna daje do myślenia i zwraca uwagę na bardzo poważny problem. Pamiętajmy, aby nie zostawiać w rozgrzanym samochodzie zwierząt (nawet gdy wychodzimy na bardzo krótkie zakupy!). Temperatura w środku może dochodzić aż do 60 stopni Celsjusza! Grozi to odwodnieniem i udarem słonecznym, a w skrajnych przypadkach uduszeniem. Wystarczy kilkanaście minut, aby pozbawić najukochańszego pupila życia!

Pamiętajcie o tym i reagujcie, gdy zobaczycie zamknięte w aucie zwierze!

Bez-nazwy-4

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply