Dyskusje na temat obecności duchów zmarłych ludzi toczą się od lat, ale co z duchami martwych zwierząt? Czy też są wśród nas?

Udomowione zwierzęta w życiu człowieka są obecne już od kilkudziesięciu wieków. Szczególne miejsce wśród nich zajmują psy, które są wiernymi przyjaciółmi i bardzo przywiązują się do swoich właścicieli. 

Czy owo przywiązanie psa do właściciela może być tak silne, że duch zwierzęcia będzie towarzyszył swojemu panu po śmierci czworonoga? Jedno z nagrań, które niedawno pojawiło się na YouTube wskazuje na to, że tak. Jego autorka jest przekonana, że widać na nim ducha jej zmarłego pupila. Czy to możliwe?


ghost-dog-p


Pasją pewnej kobiety są psy i nigdy nie brakowało ich w jej domu. Niedawno gdy zmarł jeden z jej podopiecznych, postanowiła po niedługim czasie przygarnąć kolejnego czworonoga. Obecność szczeniaka sprawiła jej dużo radości i chcąc mieć pamiątkę z jego pierwszych dni pobytu w domu nakręciła film, jak z nim i swoim starszym psem bawią się piłką.

Podczas zabawy kamera zarejestrowała coś nieoczekiwanego

ghost-dog-mini-1


W pewnym momencie szczeniak schował się w drugim pokoju, a po piłeczkę poszedł starszy pies. Kobieta miała skierowaną kamerę w stronę nowego domownika i czekała aż przyjdzie, ale wtedy stało się coś dziwnego: na nagraniu pojawiło się zakłócenie, jakiś cień w ruchu, który przypominał czworonoga! Kobieta jest przekonania, że to duch jej nieżyjącego psa. Trzeba przyznać, że nagranie budzi wiele wątpliwości.

Zobaczcie i sami oceńcie, czy na nagraniu widać psią zjawę

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply