Piją wrzątek, aby zaimponować znajomym! Nowa zabawa nastolatków zbiera coraz większe żniwo

W dzisiejszych czasach najszybciej można zdobyć popularność, robiąc coś głupiego bądź kontrowersyjnego i zamieszczając foto lub wideorealcję z wydarzenia w internecie.

Nie trzeba być wcale mądrym, aby zaistnieć. Głupi ludzie mają wręcz łatwiej, ponieważ w ich głowach rodzą się dziwne pomysły, na które nikt inteligentny by nie wpadł. Wpychają do ust młotki, wkładają pod powieki sztuczne oczy czy zjadają kaktusy i chwalą się potem w sieci poranioną jamą ustną.

Wydaje się, że im głupszy pomysł, tym więcej ma naśladowców. To smutne, że dzisiejsza młodzież ma pstro w głowie i jeszcze chwali się głupotą przed innymi. Co jakiś czas słyszy się o nowych wyzwaniach, które chętnie wykonują znudzone dzieciaki. Zamiast powtórzyć tabliczkę mnożenia czy posprzątać pokój wolą wylewać sobie na głowy kubły w lodowatą wodą, robić ostateczne selfie czy wciągać prezerwatywy nosem.

W ostatnich tygodniach modne jest wyzwanie Hot Water Challenge. Chodzi o to, aby wypić przez słomkę jak największą ilość wrzątku. Wygrywa ten, kto najszybciej wypije całą szklankę gotującej się wody. Małolaty nie martwią się tragicznymi konsekwencjami takimi jak poparzenie przełyku, jamy ustnej czy żołądka. Chętnie podnoszą rzuconą rękawicę i bez zastanowienia wyrządzają sobie krzywdę.

Przejdź na kolejną stronę, by dowiedzieć się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : cbsnews.com, abcnews.go.com

Reply