Co tej pannie młodej zepsuło wesele? Fałszująca orkiestra, złe jedzenie czy ulewny deszcz? Niestety była to bardzo pijana koleżanka

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu zakochanych, więc w ramach jej celebracji organizuje się przyjęcie, które nazywa się weselem, by podkreślić miły i radosny charakter spotkania. 

W Polsce mówi się, że dobre wesele powinno składać się z trzech elementów: skocznej muzyki, świetnego jedzenia i zapasu alkoholu. O ile wprawiona orkiestra czy smaczna kuchnia umilą zabawę wszystkim, to alkohol stanowczo może w niej przeszkodzić. Przekonali się o tym pewni weselnicy, gdy jedna z zaproszonych kobiet przesadziła z piciem i zaczęła tańczyć wokół kolumny. Niestety imprezowiczka do tańca wybrała nie ten słup, co powinna.


drunk-girl-destroys-wedding-p


Pijana panna młoda to chyba największy obciach na weselu. Na szczęście zdecydowana większość świeżo upieczonych mężatek potrafi zapanować nad swym pragnieniem, czego często nie można powiedzieć o innych paniach bawiących na weselach. Wiele kobiet wznosi toasty za młodych jeden za drugim, nie zważając na to, w jakim stanie skończą. Część z nich pada zamroczona w aucie na parkingu, ale niektórym włącza się „power” i chcą zostać mistrzyniami parkietu.

Alkohol jest dla ludzi, ale trzeba znać umiar

drunk-girl-destroys-wedding-1


Kobieta z tego nagrania zdecydowanie wypiła o dużo za dużo niż powinna. Spożyte procenty sprawiły, że poczuła się na tyle seksowanie, by wszystkim prezentować swoje wdzięki w tańcu wokół kolumny. Niestety weselniczka chyba już nie wiele widziała na oczy, bo zaczęła się wić wokół słupa podtrzymującego weselny namiot, pod którym odbywała się impreza. Jak łatwo można się domyślić, w pewnym momencie słup nie wytrzymał jej wygibasów i konstrukcja zawaliła się raniąc w gości, w tym pannę młodą.

Pijane dziewczyny potrafią nabroić nie mniej niż faceci

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply