Policjant zatrzymał samochód, w którym znajdowało się dziecko i pijana matka. To, co zrobił później, jest godne podziwu!

Praca policjanta jest trudna i nieprzewidywalna.

Funkcjonariusze, wyjeżdżając na interwencję lub patrol, nigdy nie wiedzą, co może ich spotkać. Często spotykają się z trudnymi i niebezpiecznymi sytuacjami, które na długo pozostają w ich pamięci. Niektórzy sądzą, że ze względu na wykonywane obowiązki policjanci są surowi i bezduszni, ten przypadek jednak pokazuje, że jest zupełnie inaczej.

Funkcjonariusz D.C Graham pracuje w policji w zachodniej Wirginii. Któregoś dnia zatrzymał do kontroli pojazd, który wydał się mu nieco podejrzany. Za kierownicą siedziała upojona alkoholem kobieta, a na tylnym siedzeniu znajdowało się jej roczne dziecko. Matka była tak pijana, że ciężko było się z nią porozumieć. Podobno nawet nie była w stanie powiedzieć, jak nazywa się jej synek.

Już na pierwszy rzut oka było widać, że maluch jest bardzo zaniedbany. Był chory i brudny. Wymiociny pokrywały jego ubranko, a jego pielucha była niezmieniana od wieków. Policjanta niezwykle poruszył ten widok. Sam jest ojcem i bardzo przejął się losem tego biednego dziecka.

Widziałem w swoim życiu już wiele i nie sądziłem, że coś może mnie jeszcze zaskoczyć, ale postawa tej matki bardzo mnie rozczarowała — wspomina ze smutkiem Graham.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, thebump.com

Reply