Podczas porodu kobieta widzi, że lekarz dziwnie się zachowuje. Potem patrzy na jego nogi i dostrzega TO!

Ludzie mają zaufanie do lekarzy i gdy tylko trafią do szpitali, wierzą, że czuwają nad nimi profesjonaliści, którzy zrobią wszystko, aby uratować ich zdrowie.

Szkoda, że nie każdy specjalista sumiennie wykonuje swój zawód, bo co jakiś czas słyszy się o szokujących przypadkach zaniedbań czy źle przeprowadzonych operacjach. Głośno mówi się tylko o nielicznych sprawach, którymi ktoś zainteresował się na poważnie. Reszta lekarskich wpadek jest zamiatana pod dywan, aby reputacja doktora i placówki, w której pracuje, nie ucierpiała.

Kobieta z Las Vegas, Alex Sims była w zaawansowanej ciąży i z utęsknieniem czekała na pojawienie się słodkiego bobasa. Gdy nadszedł dzień rozwiązania, trafiła do szpitala, jednak się okazało, że lekarz, który powinien się nią zająć, jest na wakacjach. Ciężarna trafiła w ręce położnika-ginekologa dr Franka DeLee. Wydawało się jej, że czuwa nad nią specjalista, było jednak zupełnie inaczej.  W pokoju była również matka Alex. Kobieta niemal od razu wyczuła od lekarza nieprzyjemną woń alkoholu.

Sheree ponadto słyszała, jak opowiadał, że zaledwie godzinę temu wrócił z baru. Zaczęła bacznie przyglądać się specjaliście, ale po jakimś czasie stwierdziła, że to nie wystarczy. Wyjęła telefon komórkowy i zaczęła filmować jego dziwne zachowanie.

Kiedy wyjeżdżałem z baru, nie było w nim zbyt dużo osób — powiedział do jednej z pielęgniarek.

Przepraszam, ale czy warto było tracić drinka? – spytała doktora pielęgniarka.

Co jeszcze wydarzyło się na sali porodowej? Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : sosharethis.com

Reply