Uważajcie na stoły do przewijania niemowląt w publicznych toaletach! Robione tam głupie żarty mogą okaleczyć wasze dziecko

Udogodnień dla matek w przestrzeni publicznej wciąż przybywa. Podjazdy dla wózków, specjalne strefy parkowania czy pomieszczenia, gdzie można przewinąć czy nakarmić dziecko, to już standard w dużych europejskich miastach. Niestety nie wszyscy obywatele rozumieją takie wsparcie oferowane matkom i próbują zaszkodzić im i ich pociechom. 

Historia ta wydarzyła się w Wielkiej Brytanii, w mieście Oxfordshire. Mieszkająca tam  Hayley Turner, musiała skorzystać z publicznej toalety i pokoju dla matek, w którym można przewinąć dziecko. Kiedy tylko położyła Samuela na przewijaku ten zaczął kręcić się, krzyczeć i płakać. Mam zrzuciła to na kark zmęczenia malucha i zimna, ale powód jego lamentu był niestety inny.


niemowle-pas


Samuel miał pecha, ponieważ został położony na jednym ze stołów, który głupi i okrutni dowcipnisie „wzbogacili” pinezkami. Niestety te wbiły się dość mocno w plecy, dlatego maluch zaczął głośnio płakać. Niczego nieświadoma matka przewijała go dalej, będąc pewna, że pomieszczenie jest przyjazne dla dzieci i matek, a jego zarządcy dbają o stan wyposażenia. Niestety tak nie było, a za zaniedbania zapłaciło dziecko.

Mam Samuela nie mogła uwierzyć, że ktoś mógł podłożyć pinezki na stół do przewijania dzieci

0411460026342


Mama Samuela nie chciała tak zostawić tej sprawy, dlatego zaczęła przez media społecznościowe informować inne matki, by uważały na stoły do przewijania w miejscach publicznych. Do tych pomieszczeń mają dostęp różne osoby, również te o złych zamiarach, dlatego trzeba być ostrożnym i wszystko sprawdzać przed użyciem.

Czasem w pośpiechu trudno dostrzec zagrożenie, więc czujność matek powinna być podwójna

0311460026342


Warto też zauważyć, że rana powstała w wyniku nabicia się na brudną pinezkę, mogła skutkować poważnym zakażeniem, dlatego Samuel miał szczęście, że jego przygoda zakończyła się zaledwie na strachu, płaczu i zaczerwienieniach na plecach.

Dobrze, że pinezki nie wbiły się np. w kręgosłup, co mogłoby zakończyć się tragicznie

0211460026342

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : top1buzz.com

Reply