Szwedka wydała 120 tysięcy dolarów, by wyglądać jak Jessica Rabbit! Patrząc na jej zdjęcia sprzed lat, aż trudno wierzyć, jak ładną kobietą była

Nie wszystkie marzenia warto realizować, bo można stracić umiar.

Kobiety mają wewnętrzną potrzebę wyglądania atrakcyjnie, dlatego poświęcają więcej czasu i środków niż mężczyźni, by ładnie się prezentować. Ostatnio popularnym orężem w walce o perfekcję są operacje plastyczne, ale niestety wiele osób korzysta z nich bardzo nierozsądnie.

Chirurg plastyczny może dokonać drastycznej zmiany w wyglądzie człowieka, lecz jego praca powinna przede wszystkim pomagać osobom z defektami estetycznymi powstałymi w wyniku chorób i różnych wypadków. Praktyka pokazuje jednak, że większość klientek w klinikach chirurgi plastycznej stanowią osoby, które po prostu nie są zadowolone z tego, jak wyglądają, choć nie szpeci ich żaden defekt.

Do takich osób należy też 25-letnia szwedka Pixie Fox, która poddała się wielu zabiegom plastycznym, tylko po to, by upodobnić się do kreskówkowej postaci Jessicy Rabbit z „Kto wrobił królika Rogera?”. Efekt jaki osiągnęła jest raczej karykaturalny, ale i tak znajduje grupy fanów, którym się podoba.

Zapraszamy na kolejne strony, z których dowiecie, ile dokładnie kosztowały poszczególne etapy metamorfozy kobiety oraz zobaczycie, jak Pixie wyglądała przed operacjami. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hybridtechcar.com, thepixeefox.com

Reply