Jak zyskać płaski brzuch w niecały miesiąc, ćwicząc jedynie 4 minuty dziennie? To proste!

Bycie zdrowym i wysportowanym to wyzwanie dla wielu ludzi. Niektórym poprawa kondycji fizycznej przychodzi bez większego wysiłku, innym nie pomagają nawet godziny spędzone na bieżni. W takiej sytuacji nie tylko zmniejsza się motywacja, ale i bardzo łatwo się poddać, aby potem znowu spróbować podjąć wyzwanie z nastaniem kolejnego nowego roku… Wiele osób popada w takie błędne koło, ale mamy na to proste rozwiązanie! Wcale nie trzeba godzin spędzonych na siłowni, aby uzyskać zadowalające efekty. Brzmi zbyt niewiarygodnie, żeby mogło być prawdą? A jednak może się udać!

Jedno proste ćwiczenie pozwoli wam w ciąg 28 dni wzmocnić mięśnie brzucha, ramion, nóg, a także pośladków. W połączeniu ze zdrową dietą (niestety, bez diety się nie obejdzie) efekty przyjdą na 100%!

jedno-cwiczenieTym tajemniczym ćwiczeniem jest… deska.

Na pewno wielokrotnie o nim słyszeliście, a może nawet włączaliście je do swojego programu treningowego. Mądrze zastosowane pozwoli wam wyraźnie wzmocnić ciało w 28 dni.

Workout Essentials

jedno cwiczenieZacznijcie od 20 sekund dziennie i stopniowo zwiększajcie ilość czasu, trzymając się harmonogramu z poniższej tabeli, a efekty pozytywnie was zaskoczą.

jedno cwiczenie1Nie wiecie, jak ćwiczyć deskę lub potrzebujecie kilku praktycznych wskazówek?

Obejrzyjcie poniższe video.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : diply.com

Reply