Masz w domu stertę foliowych reklamówek? Poznaj sposób na opanowania tego bałaganu!

Idąc do sklepu, nie zawsze pamiętamy o zabrania ulubionej torby na zakupy. Kupujemy więc (lub dostajemy) foliowe reklamówki, do których wkładamy towar. Często przechowujemy je później w domach w celu późniejszego wykorzystania (z powodzeniem mogą posłużyć jako worki na śmieci).

Z czasem zbierze się ich spora ilość i zapychamy nimi niemal wszystkie szuflady. Gdy chcemy wyciągnąć jedną, zaczynają się plątać i po chwili wypadają wszystkie na raz. Na szczęście istnieje sprytny sposób na ogarnięcie tego bałaganu. Foliowe torby można powkładać do pudełka po chusteczkach i łatwo wyjmować jedną po drugiej. Zobaczcie, jak to zrobić!

1


Potrzebne będzie oczywiście puste opakowanie po chusteczkach higienicznych i mnóstwo plastikowych woreczków. Reklamówki należy wkładać uszami do góry, zaplątując jednocześnie dół kolejnej torby. Dzięki temu przy wyciąganiu pierwszej sztuki, druga nie będzie się motać i „wyskoczy” z opakowania.

To bardzo prosty sposób, który pozwoli ci zapanować nad niepotrzebnym bałaganem w szufladach. Jeśli uważasz, że jest przydatny, udostępnij go znajomym. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.co

Reply