Podejrzewasz, że twoja kobieta cię zdradza? Oto 5 zachowań dziewczyn, które wskazują na ich niewierność

W Polsce, jak i w większości państw świata, preferuje się związki monogamiczne, czyli z jednym partnerem, dlatego zdrada jest czymś powszechnie potępianym. Niestety nie wszyscy potrafią być wierni swoim partnerom czy małżonkom, co zazwyczaj prowadzi do rozpadu ich związku. 

Zdrada to bolesny cios dla osoby zdradzanej, która czuje się oszukana i upokorzona, zwłaszcza jeśli niewierność partnera zdarzała się często lub uwikłała go w dłuższe relacje. Podjęcie romansu nie jest czymś błahym i wpływa na wiele sfer życia, więc zazwyczaj można dostrzec objawy jego prowadzenia. Każdy człowiek, gdy próbuje coś ukryć zmienia swoje zachowanie, chociażby nieświadomie, np. jest bardziej nerwowy czy nieobecny myślami.


zdrada-pas


Zdrada to problem, który dotyczy zarówno panów, jak i panie. Nie ma reguły i zdradzić może każdy, więc gdy coś nas zaniepokoi w zachowaniu naszego partnera, warto mu się bacznie przyglądnąć. Może stał się niespodziewanie milszy? A może unika waszego towarzystwa i bliskości? Na zdradę wskazują różne zachowania, a poniżej prezentujemy 5 z nich, które zazwyczaj pojawiają się u niewiernych kobiet.

1. Prowokuje kłótnie, jest dokuczliwa i uszczypliwa

Jeśli ktoś swoim zachowaniem i wypowiedziami prowokuje drugą osobę do awantur to szuka pretekstu, by móc wyrazić swoje negatywne emocje wobec niej. Kobiety nie chcąc być postrzegane jako winowajczynie, otwarcie nie pokazują swojej niechęci, lecz szukają powodu, by mieć prawo odczuwać złość, zrzucając w ten sposób winę na partnera. Jednym słowem szukają powodu do rozpadu związku w taki sposób, by to mężczyzna był później uważany za winnego.

96invtez4pdyw6zdfgfz


2. Ma nowych znajomych i niewiele o nich mówi

Romans często nawiązuje się z nową osobą, więc kobiety starają się nie zdradzać szczegółów dotyczących kochanka, by nie naprowadzać oficjalnego partnera na jego trop. Na pytania typu „Z kim wychodzisz?” pojawiają się ogólnikowe i zdawcze odpowiedzi np.: „Z nowymi znajomymi, nie znasz ich” czy „A coś ty taki ciekawski? Może chcesz ich nazwiska? I tak to ci nic nie powie kim są„. Dodatkowo, gdy mężczyzna proponuje, że potowarzyszy jej na spotkaniu, kobieta szuka wymówek, by absolutnie tego nie robił.

Opis kolejnych objawów, które wykazują na to, że kobieta was zdradza znajdziecie na drugiej stronie. 

om8ti3a0xswey5twfs5y

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : whatsappanytime.com

Reply