Po tym tatuażu poznasz, że masz do czynienia z kryminalistą. Oto najpopularniejsze z więziennych tatuaży i ich ukryte znaczenia

Tatuaż więzienny nie ma nic wspólnego ze sposobem wyrażania siebie.

Większość osób, która decyduje się na zrobienie sobie tatuażu, bo chce czymś się odróżnić, zapisać na swoim ciele inicjały ukochanego, cytaty z ulubionych dzieł sztuki, czy po prostu lepiej wyglądać. Tatuaże więzienne to jednak zupełnie inna historia. W więzieniu tatuaż jest jak alfabet, język, którym porozumiewają się osadzeni.

Reprezentuje ważne chwile w życiu, określa cechy charakterystyczne więźnia, wiele mówi o popełnionej przez niego zbrodni…

Nowo poznana osoba niekoniecznie musi wyglądać na przestępcę. Nie musi mieć wytatuowanego całego ciała, a swoim odważnym wyglądem budzić lęk. Już niewielka kropka na dłoni na pierwszy rzut oka niewiele się różniąca od pieprzyka, dla wtajemniczonych może mieć ogromne znaczenie. To jasny i precyzyjny komunikat. Może ostrzegać lub chronić w zależności od umiejscowienia. Krzyż na piersiach mężczyzny niekoniecznie wskazuje na jego religijność.

Ukryte znaczenie mają również takie przedmioty czy symbole jak zegar, czy pajęczyna. Nawet najniewinniejsze symbole mogą wskazywać na najbardziej haniebne zbrodnie. Takie zdobienia na ciele jeszcze 20 lat temu były jednoznaczne, z tym że dana osoba zaliczyła odsiadkę. Tylko sporadycznie zdarzało się bowiem, że na ten szczególny sposób upiększania własnego ciała decydowała się osoba, która nie miała w swoim życiorysie więziennego epizodu.

Jeden z przedstawionych w tym artykule tatuaży na ciele nowego znajomego powinien być dla was ostrzeżeniem, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że człowiek ten ma kryminalną przeszłość.

Przejdź na następną stronę i dowiedz się, kiedy mieć się na baczności i w razie czego uciekać, gdzie pieprz rośnie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : rebelcircus.com

Reply