Podczas operacji mózgu grał i śpiewał na gitarze… Ciężko uwierzyć w to, co zrobił ten facet! Byłem w szoku, gdy to zobaczyłem!

33-letni Brazylijczyk Kulkamp Anthony Dias przyniósł gitarę na salę operacyjną. Następnie zaczął grać i śpiewać… W tym czasie chirurdzy w skupieniu operowali jego mózg. Choć brzmi niewiarygodnie, jest jak najbardziej prawdziwe!

Mężczyzna zadedykował utwór lekarzom. Śpiewał piosenkę The Beatles „Yesterday”.

Anthony jest utalentowanym muzykiem i od ponad 20 lat gra na gitarze. Niedawno lekarze wykryli u niego guza mózgu. Musiał jak najszybciej być operowany, jego stan z dnia na dzień gwałtownie się pogarszał.

Tydzień temu przeszedł operacje, która z pewnością przejdzie do historii. Mężczyzna wykonał podczas niej aż sześć piosenek. Jedną z nich komponował specjalnie dla nowo narodzonego syna Emanuela. Oprócz tego zaśpiewał jeszcze kilka utworów country :).

spiewal-podczas-operacjiOperacja nie była pierwszą tego typu. Lekarze dokonywali już wcześniej kilku podobnych. Bardzo ważne jest, aby pacjent był świadomy podczas operacji, dzięki temu można na bieżąco monitorować reakcje zachodzące w jego mózgu. Pozwala to również zapobiec uszkodzeniu ośrodków odpowiedzialnych za mowę i ruch.

To nieprawdopodobne wydarzenie, które warto udostępnić. Jeśli ciebie również zainteresowało, podziel się tym wpisem ze znajomymi na Facebooku!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply