Kobieta podpaliła kilka liści laurowych. Gdy zobaczysz co się stało po 10 minutach, będziesz chciał spróbować tego u siebie w domu!

Liście laurowe to częsty składnik wielu marynat i zup. Mają wyjątkową moc nadającą daniom niepowtarzalny smak i zapach. Przez tysiące lat ludzie używali ich również poza kuchnią. Nasi przodkowie leczyli nimi problemy żołądkowe, bóle reumatyczne i schorzenia skóry.

Okazuje się, że popularna przyprawa faktycznie ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Działa ponadto kojąco a jej zapach rozluźnia po ciężkim dniu.

1


Zawarty w liściach cyneol udrażnia drogi oddechowe i odpręża. Dodatkowo liście laurowe obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają poziom cukru i redukują stres.
2Aby skorzystać z uspokajających właściwości przyprawy, musisz podpalić ją w ognioodpornym naczyniu. Po chwili kojąca woń wypełni całą przestrzeń i po 10 minutach poczujesz silne odprężenie. Regularne stosowanie korzystnie działa na układ nerwowy. Uspokaja skołatane nerwy, rozluźnia mięśnie i wprawia w błogi nastrój. Naprawdę warto przekonać się do tej metody!

5 6


Rzymianie i Grecy doskonale wiedzieli, jak potężna moc posiadają liście laurowe. To doskonałe i wszechobecne zioło, które na zawsze powinno zagościć w twoim domu! 

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply