Rozpoznaj na tej grafice jedno spośród siedmiu zwierząt i sprawdź, co twój wybór mówi o Tobie. Liczy się tylko pierwsza odpowiedź!

Człowiek jest zagadką, którą psychologowie od lat próbują rozwiązać.

Ludzie potrafią bardzo różnić się od siebie, co nie oznacza, że nie są do siebie nawzajem podobni. Choć każdy jest niepowtarzalną indywidualnością, to psychologom udało się wyróżnić kilka typów osobowości, które odpowiadają usposobieniu ludzi o konkretnych cechach.

Ludzie zazwyczaj nie do końca zdają sobie sprawę z tego, jak odbiera ich otoczenie. Komuś może wydawać się, że jest osobą empatyczną i miłą, ale inni mogą uważać go za kogoś wścibskiego i nadgorliwego. To zaś pokazuje, jak niełatwą sprawą jest ocena i klasyfikacja charakteru człowieka.

Jak słusznie ocenić swój charakter? Posłużyć się jednym z licznych testów, które na przestrzeni lat opracowali psychologowie. Dzięki ich ciężkiej pracy można łatwiej dotrzeć do podświadomość człowieka i sprawdzić, co mówi o jednostce.

Podświadomość jest m.in. odpowiedzialna za obrazy, jakie widzimy. Zgromadzone dotychczas w podświadomości doświadczenia, podpowiadają mózgowi, co zarejestrowało oko, dlatego testy polegające na interpretacji nieoczywistych rysunków, wiele mówią o osobowości człowieka.

Na poniższej grafice znajduje się aż 7 gatunków zwierząt: koń, ptak, krab, kaczka, delfin, niedźwiedź i pies (szczenię). Wskaż zwierze, które zobaczyłeś jako pierwsze i sprawdź, co ten wybór mówi o twojej osobowości.

Interpretację wyników znajdziecie już na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : tiposano.com

Reply