Kiedy babcia zobaczyła prezent od dzieci, płakała. Nie spodziewała się tak ważnego dla jej zbolałego serca podarku

Najpiękniejsze podarki, to nie te drogie z katalogów, ale te prosto z serca.

Pamięć o bliskich jest ważna na co dzień, zwłaszcza o starszych członkach rodziny. Odwiedzanie ich, spędzanie z nimi czasu to dl nich najlepszy prezent, którego nie da się zamienić na żadne gadżety. Zwłaszcza że starsza osoba chętnie spędzi czas z wnukami czy dziećmi, nie raz doradzi i doda otuchy. Korzystanie z ich spokoju i doświadczenia jest bardzo wartościowe.

Niestety, żyjemy w pędzie i mamy coraz mnie j czasu. Zwłaszcza gdy poszukiwanie pracy czy miejsca dla siebie sprawi, że mieszka się na drugim końcu świata. Wtedy ludzie widzą się rzadko, a dziadkowie czy rodzice schodzą na dalszy plan. Na szczęście święta mają tę magiczną moc, że ludzi potrafią gnać przez pół Europy, żeby spotkać bliskich i spędzić z nimi czas.

Wspaniałą historię przedstawiła strona Love What Matters, która opublikowała nagranie, które poruszyło miliony internautów. Chwila nagrana przez bliskich pokazuje wręczenie prezentu odwiedzanej babci. Przygotowali dla niej wspaniały prezent – poduszkę, ale nie zwykłą, ale zrobioną z ulubionego swetra jej zmarłego męża. Babcia nadal cierpi po jego stracie, przeżyli wspólnie 64 piękne lata!

Poduszka w ciepłym czerwonym kolorze i napis na niej „To koszula, którą nosiłem, kiedykolwiek ją przytulisz, wiedz, że jestem obok ciebie. Kocham, Bill”. Członkowie rodziny podkreślają, że Babcia jest kochającą i kochaną osobą, za najważniejsze w życiu uważa, by mówić bliskim, że się ich kocha, bo nigdy nie wiadomo, czy to nie ostatni raz, gdy spędza się czas razem.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : http://people.com/human-interest, facebook.com

Reply