Pofarbowała psa na różowo i pomalowała mu paznokcie. Chciała, żeby wyglądał bardziej przyjaźnie

Nie bez powodu psy są nazywane najlepszymi przyjaciółmi człowieka. 

Swoim rodzinom potrafią dać prawdziwe szczęście i obdarzyć je wiernym, szczerym uczuciem. Nie możemy jednak liczyć na psią miłość, jeśli sami nie zapewnimy swoim czworonogom wszystkiego, co najlepsze. Do szczęścia psu nie potrzeba wiele: wystarczy pełna miska, domowe ciepło i długie spacery. Niektórzy jednak uważają, że czworonogom trzeba czegoś więcej i uszczęśliwiają je kontrowersyjnymi zabiegami. 

Tak było w przypadku 21-letniej Jessiki Williams z Fort Campbell w Kentucky (USA) , która zafundowała swojej 4-miesięcznej suczce Dramie, naprawdę dramatyczną metamorfozę. Kobieta zdecydowała się pofarbować sierść psa na różowo i fioletowo. Nie poprzestała jednak na tym. Kolor pojawił się też na paznokciach psiaka.

Jak przyznała kobieta, zrobiła to, bo chciała, by Dra wyglądała sympatycznie i niegroźnie. Znudziło jej się narzekanie jej znajomych na rozmiary i przerażający wygląd pokaźnego doga niemieckiego. Znajomi 21-latki bali się czworonoga, który faktycznie mógł wzbudzać respekt. Jessica wymyśliła więc, że w różowym będzie wyglądać przyjaźniej.

Dzięki temu, że jest ufarbowana, nieliczne osoby się jej. Drama jest teraz powodem, dla którego ludzie się uśmiechają. Chętniej podchodzą też do nas, by ją pogłaskać – mówi Jessica. 

Co jednak z bezpieczeństwem psiaka? Internauci nie są co do tego zgodni. 

Czytaj dalej na następnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply