Pokaż mi swoje biurko, a powiem ci kim jesteś! To, co tam jest mówi wszystko o tobie!

Plotka głosi, że tylko wielkie umysły potrafią odnaleźć się w bałaganie, czyli artystycznym nieładzie. Pomyśl o tych wszystkich filmach, w których pracownie artystów to jeden wielki bałagan z porozstawianymi sztalugami i chlapnięciami farbą w każdym kącie. Ciuchy porozrzucane w różnych miejscach, egzotyczne szale i kolorowe paciorki, dosłownie wszędzie. 

Według niektórych nasza przestrzeń osobista i to jak ja gospodarujemy pokazuje, jacy jesteśmy. Połączenie bałaganu z kreatywnością to tylko wierzchołek góry lodowej. Zobacz na swoje miejsce pracy lub nauki i przekonaj się, czy dobrze cię rozszyfrowaliśmy ;)


desk-1140699_960_720


1. Bałagan

Ekstrawertycy są bałaganiarzami! Według badań szybko nudzi im się ład i porządek, lubią na swoich biurkach mieć błyskotki i inspirujące, żywe kolory. Co więcej, mają oni zorganizowany bałagan, w którym doskonale potrafią się odnaleźć i wiedzą, co gdzie leży.

1


2. Minimalizm

Minimaliści w obszarze roboczym trzymają tylko najpotrzebniejsze rzeczy i zachowują porządek. Są świadomi, zdyscyplinowani uporządkowani. Ich umiejętności organizacyjne są ich atutem. Mają zawsze pod ręką zaostrzony ołówek i książkę otwartą na właściwej stronie. Za ich wadę można uznawać, że może się wydawać, że się nie przywiązują. Mogą wstać, zabrać najpotrzebniejsze przedmioty i przenieść się gdzieś indziej.

Na kolejnej stronie zobaczysz następne typy biurek.

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifehack.org

Reply