Dziewczynka pokazała małemu kotu, jak wygląda. Jego reakcja powala na kolana

Nie każdy jest zadowolony ze swojego wyglądu. Szczególnie kobiety ciągle doszukują się jakichś mankamentów i niekiedy ze smutkiem patrzą w lustro. Ważne, aby akceptować się takim, jakim się jest i nie szukać na siłę wad. Gdy polubisz siebie, twoje życie stanie się łatwiejsze i będziesz mógł bardziej się nim cieszyć.

Mała dziewczynka zdecydowała się przeprowadzić pewien eksperyment. Wydrukowała zdjęcie swojego malutkiego kotka i podsunęła mu je pod nos. Zapewne nie spodziewał się, że zareaguje w ten sposób.


mirror-rection


Był panicznie wystraszony, zaczął się jeżyć i odsuwać od fotografii. Dlatego że zdjęcie było powiększone, pewnie pomyślał, że ma do czynienia z innym większym osobnikiem.

Mimo że to wszystko wyglądało śmiesznie, nie warto przeprowadzać podobnych eksperymentów, gdyż możesz narazić zwierzaka na ogromne emocje. U małych kotów może to wywołać silny stres i lęk przed innymi kotami. Niektóre futrzaki boją się również własnych odbić lustrzanych, dlatego nie należy na siłę stawiać ich przed nimi. Z czasem przyzwyczają się do swojego wyglądu i przestaną na nie tak gwałtownie reagować.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Kyoot Animals

Reply