Schronisko bez problemu przyjęło tego czworonoga. Gdy zaczął rosnąć, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, gdyż nie był tym, za kogo go mieli!


Castiel dołączył więc do trzyletniej Tenali, którą uratowano w stanie Wisconsin. Samica jest dość żywiołowym osobnikiem, co na początku przestraszyło znajdę z Los Angeles, ale później sprawiło, że i on nabrał ochoty do życia. Castiel z dnia na dzień otwierał się coraz bardziej i coraz więcej czasu spędzał z nową współlokatorką.

Tenali ma bardziej wilczy wygląd niż jej nowy kolega

castiel-3


Michelle Proulx, dyrektor WOLF Sanctuary z zaciekawieniem śledziła przypadek nowego podopiecznego i z radością poinformowała media, że Castiel w końcu zadomowił się w ośrodku i znalazł przyjaciółkę, a kto wie, może nawet dziewczynę lub życiową partnerkę.

Zwierzaki ostatecznie zaczęły się bardzo dobrze ze sobą dogadywać

castiel-5


Obecnie Castiel wydaje się szczęśliwszy i zdrowszy niż kiedykolwiek. Tenali sprawiła, że stał się bardziej otwarty na ludzi i na inne wilki. Zwierzak jest bardziej ufny i z pewnością przyniesie jeszcze wiele radości swoim opiekunom, ponieważ pół psy pół wilki to niezwykłe zwierzęta.

Czy będą z tego szczenięta? Miejmy nadzieję

castiel-15


Gdyby nie pomoc człowieka, Castiel pewnie by nie przeżył tułaczki po ulicach

castiel-2


Zadowolony pyszczek to najlepsza nagroda dla wszystkich, którzy przyczynili się do odratowania Castiela

castiel-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply