Ile jest koni na tym rysunku? Kilka, a może kilkanaście? Policzcie wierzchowce i sprawdźcie, co mówi o Was wasza spostrzegawczość 

Indywidualne zdolności człowieka są wskazówka do jego charakteru.

Człowiek nieustannie daje o sobie świadectwo, gdyż niemal każdym gestem czy zachowaniem daje otoczeniu sygnał, jakim typem osobowości jest. Nawet na pozór nieistotne czynności mówią wiele o charkterze człowieka, a wśród nich jest rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek.

 

To, jak człowiek radzi sobie z danym problemem pokazuje, jakie cechy charakteru u niego dominują. Świadomość specyfiki owych cech jest bardzo ważna, ponieważ kształtują one życiową postawę jednostki oraz jej relacje z otoczeniem.

Sposób postrzegania obrazów jest cenną wskazówką zdradzającą, jakie ktoś ma usposobienie. Jeśli chcecie wiedzieć, co mówi o Was wasza spostrzegawczość, spróbujcie policzyć konie na poniższym rysunku i sprawdźcie znaczenie uzyskanego przez Was wyniku.

 

Mniej niż 5 koni

W życiu obierasz szeroką perspektywę i nigdy nie skupiasz się na szczegółach, uważając że mają marginalne znaczenie. Lubisz analizować rzeczywistość, ale tylko powierzchownie, dlatego często nie dostrzegasz wielu istnych niuansów, zwłaszcza w relacjach z innymi ludźmi. Jesteś typem realisty i służbisty, dlatego zapewne odniesiesz sukces w życiu zawodowym. Niestety w życiu prywatnym mogą pojawić się kłopoty ze stworzeniem głębokiej relacji, ponieważ zbyt mało uwagi przywiązujesz do tego, co czują twoi bliscy.

Kolejne odpowiedzi znajdziecie już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply