Każdy był kiedyś młody. Zobaczcie, jak w wieku dwudziestu lat wyglądali najpotężniejsi politycy i przywódcy z całego świata

Wszystkich ludzi na świecie łączy jedna rzecz: starzenie się.

Człowiek nie ma możliwości powstrzymania biegu czasu, więc wraz z jego upływem zmienia się. Zmiany zachodzące w obrębie psychiki nazywa się dojrzewaniem, zaś w obrębie ciała, starzeniem. Oczywiście najczęściej komentuje się te drugie, jako powszechnie widoczne.

Każdy dorosły człowiek żyjący na Ziemi był kiedyś dzieckiem, a później nastolatkiem. Czasem jednak patrząc na leciwych starców i staruszki trudno uwierzyć w to, że byli niegdyś dziarskimi chłopcami czy dziewczętami, pełnymi wigoru i planów na życie.

Jeszcze trudniej jako uroczych nastolatków czy dwudziestoparolatków wyobrazić sobie ludzi, którzy sprawując władze, uchodzili bądź uchodzą za poważne i groźne persony. Dlatego niełatwo uwierzyć w zdjecia  tyranów i dyktatorów, które przedstawiają ich jako urocze dzieci i młodzież.

Zapraszamy na kolejne strony, gdzie zobaczycie zdjecia największych przywódców XX i XXI wieku z czasów, gdy mieli po dwadzieścia parę lat. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, wikipedia.org

Reply