Śmiejemy się z Rosjan, ale i u nas wariatów nie brakuje! Zobacz kompilacje, która pokazuje, że i Polakom fantazji nie brakuje

Kiedy widzimy nagranie, na którym ludzie wpadają na głupie pomysły, od razu sądzimy, że jest z Rosji, a tu niespodzianka.

Ludziom nie brakuje fantazji, chociaż niektóre nagrania pokazują, że fantazja w zupełności zastępuje podstawową wiedzę z fizyki i jej praw. Zastępuje też logiczne myślenie, ale i pokazuje, jakie są konsekwencje barku myślenia. Nagrania takich pomysłów trafiają do sieci i szybko zyskują sławę, a ich wykonawcy mogą cieszyć się… głównie tym, że przeżyli.

Szalone wehikuły drogowe, pomysły na przemieszczanie i pomysły pod tytułem, „co będzie jak to w to uderzę, jak to podpalę czy jak docisnę” głównie kojarzymy z Rosjanami. Jednak często niesłusznie, świat jest pełen ludzi, którzy sądzą, że prawa dynamiki czy grawitacji dotyczą innych. I nasi rodacy przodują w tego typu występach.

Nagranie, które jest kompilacją znanych i tych nieznanych nagrań z polskich dróg, podwórek i innych miejsc, gdzie ułańska fantazja poniosła naszych rodaków. Oczywiście humor nam dopisuje i często podlanie go procentami sprawia, że fantazja wchodzi na takie poziomy, że tylko słowiańska dusza może to ogarnąć, a krzepkie ciało przeżyć.

Zobacz, z czego zna nas świat. Kojarzysz te nagrania, a może ze znajomymi macie lepsze :)

https://youtu.be/vQs2QQk6YLM

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply