Matka zrobiła makijaż 7-tygodniowemu dziecku! Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Młode matki już niejednokrotnie zszokowały internet. Kobiety wpadają na naprawdę szalone pomysły, a później wszystkim chwalą się w sieci, kompletnie nie dostrzegając swoich błędów.

Internet obiegły już fotki noworodków w butach na wysokich obcasach, przebranych za striptizerki czy z papierosem w ustach. Rodzice, aby zdobyć zainteresowanie, robią bardzo głupie rzeczy, nie zdając sobie sprawy, że takie zdjęcia latami będą krążyć po internecie, a dorosłe dziecko prawdopodobnie będzie się wstydzić z tego powodu.

Make-upy dzieci są dość popularne. Mowa tu głównie o dziewczynkach, które podpatrują swoje mamy robiące makijaże i też chcą spróbować. Fotografie umalowanych dzieci można zobaczyć na Instagramie i nie jest to nic niesamowitego. Ostatnio jednak pewna matka przekroczyła wszelkie granice i choć kobieta przyznała, że to tylko żart, i tak została mocno skrytykowana przez internautów. Otóż matka 7-tygodniowego Gabriela postanowiła wrzucić do internetu zdjęcia chłopczyka w pełnym makijażu.

Chłopczyk wygląda nieco groteskowo, a niektórzy twierdzą, że wręcz przerażająco. Ma mocno pomalowane usta i intensywnie podkreślone oczy. Niektórym malutki Gabriel przypomina drag queen! Jego matka zachowała się bardzo nierozsądnie, zamieszczając takie zdjęcia w sieci i chociaż przyznała, że to wszystko zrobione jest dla żartu, mało kogo to rozbawiło. Rozzłoszczeni internauci twierdzili, że postradała rozum i kiedy mały Gabryś dorośnie, może być wyśmiewany przez takie fotki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply