Jedna osoba nie może nic zmienić? Przeczytaj i przekonaj się, że to błędne myślenie

Każdy z nas chciałby, żeby świat był dobrym i spokojnym miejscem, gdzie wszyscy żyją dobrze i dostatku. Jednak tak nie jest. Jest wiele zła, biedy i głodu i wcale nie trzeba szukać daleko. Przeważnie nasze myślenie ogranicza się do tego, że na pewno jest jakaś organizacja, która pomaga tym ludziom. Sądzimy nie raz, że to do rządu i stowarzyszeń należy pomoc innym. 

Zwłaszcza tym, których unikamy. Mowa tu o bezdomnych, którzy są brudni i zaniedbani, a ludzie starają się omijać ich szerokim łukiem. Niektórzy starają się pomagać i działają w różnych stowarzyszeniach. Taką osobą był Jake Austin, który przez lata był wolontariuszem i dostarczał do siedziby organizacji środki higieniczne dla bezdomnych. Zauważył, że to nie przynosi skutków i postanowił działać inaczej.


6


Przez wiele lat pomagał innym w St. Luis, ale widział, że wielu ludzi nie chce pomocy w takiej postaci. Wpadł na prosty i genialny pomysł. Kupił niedrogą, używaną ciężarówkę i stworzyć mobilny prysznic. Są tam dwie kabiny, zlewy i lustra.

1


Woda jest dostarczana z hydrantów, więc można go ustawiać w różnych miejscach. W ten sposób zapewnił potrzebującym miejsce, w którym mogą się wykąpać i ogolić.  Chcesz wiedzieć więcej, zobacz kolejną stronę!

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło :

Reply