Mąż oczekiwał od żony pochwał za to, że pomaga w domowych obowiązkach. Wtedy kobieta powiedziała coś, co totalnie rozwaliło jego sposób myślenia

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Większość osób odczuwa potrzebę posiadania rodziny. Chce mieć żonę lub męża oraz dzieci, by wspólnie z nimi przeżywać smutki i radości dnia codziennego. Życie w rodzinie daje szczęście i stabilizację, ale także wymaga odpowiedzialności i gotowości do poświeceń. Ale czy wszyscy zdają sobie z tego sprawę?

Socjologowie przyjmują, że rodzina jest podstawową i najważniejszą grupą społeczną, stanowiącą filar społeczeństwa. Dlaczego tak jest? Bo to na barkach rodziny spoczywa szalenie odpowiedzialne zadanie, jakim jest wychowanie nowego człowieka i przygotowanie go do samodzielnej egzystencji w otaczającym go świecie.

Potocznie przyjmuje się, że do stworzenia rodziny potrzeba kobiety, mężczyzny i dziecka. Każdy w tym układzie odgrywa ważną rolę, zwłaszcza dorośli, którzy będąc rodzicami muszą wywiązywać się z pewnych obowiązków, przede wszystkim zapewnienia dzieciom godnych warunków życia.

Każdy kto ma dzieci wie, że praca przy nich nigdy się nie kończy. Stereotypowo obowiązek wychowania dzieci i zatroszczenia się o dom spoczywa na kobietach, dlatego wiele pań narzeka na swoich krnąbrnych mężów, którzy wszelkimi sposobami migają się od gotowania, prania, sprzątania czy pilnowania pociech.

Takiego problemu nie ma pewna kobieta z Minnesoty, która od 13 lat jest szczęśliwą mężatką z dwójką dzieci. Jej mąż często angażuje się w domowe prace, ale pewnego razu mężczyzna rozbił kobiecie wyrzut, że nie okazuje mu wdzięczności za jego starania. Wtedy zirytowana żona powiedziała mu coś, co otworzyło oczy jemu i za pewne otworzy każdemu mężczyźnie.

Co usłyszał mąż? Koniecznie odwiedźcie kolejne strony artykułu, a wszystkiego się dowiecie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : littlethings.com

Reply