Dziewczynka poprosiła ojca o niezwykły prezent na komunię świętą. Sprawą zainteresował się znany polski aktor!

Komunia święta powinna być dla dzieci wielkim przeżyciem, jednak nie zawsze tak jest. Maluchy bardziej skupiają się na tym, jakie prezenty dostaną od rodziny niż na pierwszym przyjęciu Eucharystii.

Kiedyś komunie były o wiele skromniejsze, dziś to małe przyjęcia weselne, które są bardzo kosztowne i wystawne. Oczekiwania dzieci odnośnie podarunków rosną z roku na rok. Rzadko kiedy proszą o rower czy zegarek. Często chcą dostać tablet, laptop, smartphon, a nawet zagraniczną wycieczkę. Wymagania są ogromne i często dochodzi do tego, że rodzice chrzestni muszą się zapożyczyć, aby spełnić pragnienia chrześniaków.

1


Całe szczęście, że nie wszystkie dzieci marzą o drogich prezentach. Zobaczcie, o co poprosiła swojego tatę pewna dziewczynka, która w tym roku przystąpi do komunii świętej.

Tata na komunię św. proszę cię o szczeniaka ze schroniska. Pomyśl sobie, jakie życie mają psy ze schroniska. Muszą siedzieć w małych, ciasnych i ciemnych klatkach. Rzadko wychodzą na spacery, a jak ktoś je zaadoptuje, to są szczęśliwe. Będę happy, jak zaadoptujesz dla mnie pieska. Bo jak Punia umarła, to chciałam mieć następnego psa. To nie zachcianka na 5 minut, to marzenie. Proszę o psa. Rozalka G.

2


Sprawą zainteresował się aktor Marcin Dorociński, który zamieścił ten poruszający list na Facebooku i dodał: „Chętnie pomogę znaleźć Ci przyjaciela na dobre i na złe. Twój Tata może się ze mną skontaktować za pośrednictwem wiadomości prywatnej lub na adres mailowy mojej agentki”.

Liczymy na to, że Rozalka wreszcie dostanie to, o czym marzy!

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : facebook.com

Reply