Tego porodu nie zapomni nikt, ponieważ dziecko urodziło się trzymając w ręku… przedmiot! Co takiego maluch mógł znaleźć w brzuchu mamy?

Dexter Tyler, bo takie imiona chłopiec dostał, trzymał w rączce…. wkładkę domaciczną swojej mamy! Urządzenie to umieszcza się w pochwie kobiety nawet na okres kilku lat, a jego obecność nie pozwala na zagnieżdżenie się zarodka w macicy. Jest to ceniona przeze kobiety metoda antykoncepcyjna, bo ma aż 99% skuteczności.

Lucy znalazła się w tym 1% przypadków, gdy wkładka nie zadziałała. Ciąża u kobiet z domaciczną spiralą jest bardzo rzadka i zdarza się u jednej na tysiąc kobiet w ciągu 3 lat jej noszenia. Na szczęście urządzenie znajdujące się w drogach rodnych Lucy nie uszkodziło płodu i chłopczyk urodził się zdrowy.

Informacja o tym niezwykłym porodzie bardzo szybko została rozprzestrzeniona w mediach społecznościowych i wzbudziła sporą sensację. Lucy nie spodziewała się, że życie zgotuje dla niej tak niespodziewany scenariusz zdarzeń, ale jest szczęśliwa i nie żałuje, że Dexter się urodził.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : tapoos.com, lifesitenews.com

Reply