Obudziła się w szpitalu i zobaczyła, że jej dziecko zniknęło! To, co zarejestrowały kamery, jest przerażające!

Malutka córeczka Ory Beth Snyder została przyjęta do szpitala Baptist NEA w Jonesboro (Stany Zjednoczone). U 4-miesiecznej Lorelai pojawiło się rozległe krwawienie i dziewczynka musiała zostać poddana natychmiastowemu leczeniu.

Zarówno matka, jak i córka były bardzo wyczerpane i obie zasnęły na sali. Kobieta położyła się na łóżku, a dziecko włożyła do łóżeczka stojącego obok. Godzinę później się obudziła i dostrzegła, że córeczki nie ma. Zniknęła również torba z akcesoriami, a rzeczy należące do Lorelai były porozrzucane po pokoju.

hospital-story1


Kobieta wybiegła na korytarz i zaczęła wzywać pomocy. W sali szpitalnej innego pacjenta spotkała grupę roześmianych pielęgniarek, które były bardzo zdziwione jej zachowaniem. Dowiedziała się, że osoba, która wyniosła dziecko, nie należała do personelu.

hospital-story


Później okazało się, że to jedna z pacjentek. Gdy matka chciała odebrać niemowlę, „porywaczka” zaproponowała, że się nim zaopiekuje i kazała kobiecie odpocząć. Ora nie wyraziła na to zgody i zabrała córkę ze sobą.

Przejdź na drugą stronę, by poznać zakończenie historii! 

hospital-story2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply