Postawiła na naturalne piękno i przestała golić nogi oraz pachy. Po roku od tej decyzji jej życie znacznie się zmieniło

Ta bloggerka postanowiła ujawnić co się dzieje po roku niegolenia nóg i pach, w celu promowania naturalnego wyglądu.

Bloggerka fitness Morgan Mikenas prawdopodobnie zaoszczędziła fortunę na maszynkach do golenia. Przypuszczalnie ma też o wiele więcej wolnego czasu niż większość z nas. Czemu? Ponieważ w celu promowania naturalnego piękna na cały rok postanowiła zrezygnować z golenia ciała.

Nie staram się, aby cała ludzkość przestała golić sobie pachy i nogi – powiedziała Morgan w klipie, który udostępniła nie tak dawno na YouTube i dodała: – Chcę tylko zainspirować innych do zrobienia tego, co im się podoba, co sprawia, że ​​czujesz się najbardziej komfortowo – wyjaśniła kobieta.

Jeśli zastanawiacie się jak ten oryginalny pomysł wpłynął na życie tej pięknej, młodej dziewczyny, zajrzyjcie na następną stronę. Znajdziecie tam również filmik, w którym tłumaczy swoją decyzję.  

cyzją dziewczyny stoi przede wszystkim chęć zaoszczędzenia czasu i osobista wygoda Morgan. Jest jednak jeszcze jeden powód, dla którego bloggerka postawiła na naturalny look: gdy miała 11,12 lat była wyszydzana przez swoich szkolnych kolegów z powodu nadmiernie owłosionych nóg. Po latach swoją wadę postanowiła zamienić w zaletę i znak rozpoznawczy. Jej decyzja to też forma buntu przeciwko społecznym normom i oczekiwaniom. Jak twierdzi dziewczyna, jej chłopak akceptuje to, jak wygląda jego druga połówka naturalnie, bez ingerencji maszynki, czy wosku.

Chcę, by dzięki temu ludzie przestali się wstydzić samych siebie. Myślę, że to niesprawiedliwe, że ludzie myślą, że muszą stosować się do tych wszystkich norm kulturowych. Jestem zdania, że powinniśmy robić, zachowywać się i wyglądać tak, by samemu czuć się komfortowo. Ja czuję się dobrze we własnej skórze. Nie muszę nic zmieniać – wyznaje Morgan.

Taka manifestacja własnych poglądów już samym wizerunkiem nie jest dla każdego. Za to jednak jak przeciwstawiła się społecznym regułom, Morgan należą się wielkie brawa.

Filmik ze swoim wyznaniem, który wstawiła na YouTube ma już ponad 200 tys. wyświetleń. Zobaczcie go koniecznie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, youtube.com

Reply