Poświęciła swój wygląd dla roli w serialu! Zobacz, jak w rzeczywistości wygląda osoba grająca paskudną Pepper

Dobry aktor potrafi doskonale wcielić się w niemal każdą rolę.

Umie zagrać seryjnego mordercę, romantycznego kochanka, księdza, terrorystę, narkomana czy szpiega. Oczywiście o roli, jaką zagra, decydują po części jego uwarunkowania fizyczne. Postawny i dobrze zbudowany mężczyzna nie wcieli się w skrzata czy delikatnego elfa. Rysy twarzy czy kolor włosów można zmienić, lecz z posturą niewiele da się zrobić.

Niektórym aktorom bardzo zależy na pewnych rolach i zrobią wiele, aby dobrze się w nie wcielić. Przykładów na to jest mnóstwo. Robert De Niro do „Wściekłego Byka” przytył 27 kilo, Brat Bitt, żeby dobrze zagrać Tylera Durdena, ukruszył sobie przednie zęby a odtwórca roli Jokera — Heath Ledger zamknął się na miesiąc w pokoju hotelowym, aby lepiej zrozumieć psychikę psychopaty.

Przez długo zastanawiano się, kim jest odtwórczyni roli Pepper z „American Horror Story”. To jedna z najbrzydszych, a zarazem najbardziej intrygujących postaci. Przypomina nieco gremlina i wygląda na niezidentyfikowaną płciowo. Ciężko określić czy gra ją kobieta, czy mężczyzna. Pepper pojawia się w sezonie drugim i czwartym. Dziewczynka jako dziecko zostaje oddana przez rodziców do sierocińca. Gdy kończy 18 lat, zabiera ją Elsa Mars i proponuje pracę w trupie cyrkowej.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : pozitivno.me

Reply