Załamany ojciec kieruje apel do internautów, aby pomogli mu znaleźć taki sam kubeczek! Chodzi o zdrowie jego syna

Rodzic poruszy nawet niebo i ziemię, by tylko uratować swoje ukochane dziecko.

Dzieci mają swoje potrzeby i upodobania, a rodzice zazwyczaj robią wszystko, by zapewnić swym pociechom to, co najlepsze. Przed szczególnym wyzwaniem stoją rodzice chorych dzieci, ponieważ opieka nad nimi często wymaga robienia rzeczy, które ciężko zorganizować lub wykonać.

Marc Carter mieszka w Wielkiej Brytanii i jest ojcem 14-letniego Bena. Niestety jego syn cierpi z powodu silnej postaci autyzmu. To wrodzone zaburzenie ośrodkowego układu nerwowego bardzo ogranicza chłopca, który praktycznie nie mówi i ma bardzo ograniczoną wiedzę.

Ben ma skłonność do przeżywania przeciążenia sensorycznego, co jest charakterystyczne dla osób autystycznych. W związki z tym źle reaguje na zmiany i od lat używa tych samych rzeczy. Niestety przedmioty niszczą się, co sprawia, że nie nadają się już do dalszego użytku. Rodzice Bena muszą więc ich szukać we wszelkich możliwych miejscach.

Czego dokładnie Marc szuka dla syna? Czy uda mu się zdobyć potrzebny przedmiot? O wszystkim przeczytacie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : littlethings.com, bbc.com

Reply