Kaznodzieja twierdził, że Bóg zsyła katastrofy naturalne, aby ukarać gejów. Niedawno powódź zniszczyła jego dom! Powinien się tłumaczyć?

Według Kościoła Katolickiego homoseksualizm jest grzechem. Nie wynika z prawdziwej miłości i w żadnym wypadku nie może być aprobowany.

Wielokrotnie słyszy się, jak księża namawiają gejów i lesbijki do zachowania czystości i powrócenia na właściwą drogę, tymczasem niektórzy z duchownych wcale nie są lepsi. Niejedno mają na sumieniu, ale swoich grzechów nie widzą, tylko chętnie wytykają cudze. Wszyscy doskonale pamiętamy aferę z księdzem Krzysztofem Charamsą czy abp. Wesołowskim.

Chrześcijański kaznodzieja Tony Perkins jest szefem antygejowskiej grupy Family Research Council. To amerykańska konserwatywna grupa chrześcijańska propagująca tradycyjne wartości rodzinne. Jej członkowie są wrogo nastawieni do osób LGBT, nie akceptują rozwodów, aborcji i zapłodnienia in vitro. Otwarcie mówią o tym w mediach i nawołują społeczeństwo do opamiętania się. Na temat homoseksualistów często wygłaszają teorie, które nie zawsze są zgodne z prawdą.

Uważają, że są zagrożeniem dla zdrowych ludzi i absolutnie nie powinni mieć dzieci, gdyż w przyszłości prawdopodobnie będą je molestować. Twierdzą, że osoby LGBT powinny znaleźć się w więzieniach, bo to, co robią, jest niezgodne z prawem. Tony Perkins przedstawił światu kolejną zaskakującą informację na temat homoseksualistów. Podobno Bóg ich nienawidzi i aby ich ukarać, zsyła na świat katastrofy naturalne takie jak powodzie, trzęsienia ziemi czy huragany.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply