Poznajcie Tau Plu. Ten bezpański piesek wie jak się odwdzięczyć za jedzenie. Karmiącą go kobietę obsypuje prezentami. Jest rozbrajający!

Na co dzień ten malec przebywa tam, gdzie jego wybawicielka Orawan, w mieszkaniu po policji miejskiej w Tajlandii. Wraz ze swoją psią mamą i kilkoma innymi zwierzakami jest regularnie karmiony przez wolontariuszkę. Niestety, już wkrótce zwierzęta mogą być skazane same na siebie. Orawan planuje przeprowadzkę, martwi ją jednak dalszy los psiaków, które zostawia. Tau Plu ma jednak znacznie większe szanse na adopcję i nowy, kochający dom, niż jego czworonożni koledzy. Orawan zrobiła psiakowi wspaniałą reklamę.

Na swoim facebooku opublikowała zdjęcia kundelka, na którym “Latająca Fasolka” w zębach trzyma liść. Zdjęcie kobieta podpisała tak: “Każdego dnia przynosi mi coś w zamian za jedzenie. Pojawia się z liściem lub kawałkiem papieru w zębach i patrzy tym swoim przymilnym wzrokiem. Wtedy wiem, że najpierw muszę nakarmić jego i jego mamę” – stwierdziła kobieta.

Jak dodała, ten, kto go przygarnie będzie szczęśliwcem, w końcu kto mógłby się pochwalić psem, który przynosi prezenty swojemu właścicielowi? Jak możecie sobie wyobrazić, rzesza wielbicieli tego słodziaka rośnie z dnia na dzień. Już pojawiło się kilka ofert adopcji. Miejmy nadzieję, że Tau Plu wkrótce znajdzie szczęśliwy dom i właściciela, którego będzie mógł do woli obsypywać prezentami.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply