10 rzeczy, które pomogą ci powstrzymać negatywne myśli i być szczęśliwym już dziś!


6. Daj sobie czas po rozstaniu.

Rozstanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy to druga strona postanowiła zakończyć związek. Daj sobie czas na odreagowanie. Nie ma nic złego w spędzeniu weekendu w piżamie, zajadając się lodami i oglądaniu łzawych filmów.

giphy.com

6


7. Nie kontroluj każdego centymetra ciała.

Tu za chudo, tu za grubo… A może dieta, chcę wyglądać jak… Daj sobie z tym spokój! Ważne jest, by twoje ciało było zdrowe, a to, czy masz kilka centymetrów więcej lub mniej w pasie, jest drugorzędną sprawą.

giphy.com

7


8. Zastanów się nad swoją pracą.

To normalne, że czasami masz dosyć swojej pracy. Jednak jeśli codziennie czujesz, że idziesz jak na ścięcie, twoja praca wyciska z ciebie wszystkie soki i nie daje nic w zamian, to zastanów się, czy nie warto rozglądnąć się za czymś nowym. Wyjście ze strefy komfortu nie jest łatwe, ale może dać ci jeszcze większe szczęście.

giphy.com

8


9. Ogarnij swoje mieszkanie/pokój.

Porządek jest ważny. Walające się śmieci, gazety i talerze sprzed dwóch dni nie poprawiają ci humoru. Zobaczysz, że w czystym mieszkaniu poczujesz się lepiej. Jeśli masz kłopot ze sprzątaniem, warto poszukać poradników, w których znajdziesz porady, jak bezstresowo uporządkować mieszkanie.

giphy.com

9


10. Oglądnij głupkowaty reality show!

Czasami zobaczenie, z jak głupimi „problemami” zmagają się ludzie, sprawia, że od razu humor ci się poprawia.

giphy.com

10

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : buzzfeed.com

Reply