Pracodawca, aby ukarać pracowników, zmusił ich do bardzo poniżającej rzeczy. Wszystko przez to, że nie osiągnęli odpowiednich wyników!

Motywacja jest bardzo ważna przy wykonywaniu obowiązków służbowych.

Oczywiście najpopularniejszym i najskuteczniejszym motywatorem są pieniądze, bo to w końcu właśnie dla nich pracujemy. Na dalszych pozycjach znajdują się uznanie, prestiż i rozwój osobisty. Każda firma powinna wiedzieć jak odpowiednio zachęcić pracowników do pracy. Chodzi o to, aby nie wykonywali zadań pobieżnie, lecz dawali z siebie maksimum.

Każdy pracodawca ma nieco inne metody na zmobliziowanie pracownika. Jedni preferują nagradzanie, drudzy wręcz przeciwnie. Sądzą, że strach motywuje bardziej niż nagroda i zdarza się, że straszą zwolnieniami lub obcięciem premii. Podwładni różnie na to reagują. Ci, co mają godność i umieją poradzić sobie w życiu, odchodzą. Znają swoją wartość i wiedzą, że znajdą pracę u osoby, która potrafi ich docenić i odpowiednio wynagrodzić.

Niedawno do sieci trafiło pewne szokujące nagranie. Widać na nim jak dwie osoby, kobieta i mężczyzna piją wodę z toalety. Nabierają ją plastikowymi kubkami i dość niechętnie popijają. Zmusił ich do tego pracodawca, który był niezadowolony z tego, jak pracują. Podobno nie osiągnęli odpowiednio wysokich wyników w pracy i musieli zostać ukarani. Dlaczego ich szef wybrał tak obrzydliwy sposób? Tego zapewne już się nie dowiemy.

Przejdź na kolejną stronę, aby zobaczyć nagranie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : worldofbuzz.com

Reply