Pracodawca, aby ukarać pracowników, zmusił ich do bardzo poniżającej rzeczy. Wszystko przez to, że nie osiągnęli odpowiednich wyników!

Osoba, która to wszystko nakręciła, trafiła na cztery dni do aresztu. Nie wiadomo czy był to inny pracownik, szef czy menadżer firmy. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna pracują w pewnym studiu fotograficznym w prowincji Syczuan w Chinach. Niektóre źródła podają, że obecnie toczy się śledztwo odnośnie nietypowego karania pracowników przez tę firmę. Strach pomyśleć w jaki sposób, by ich ukarano, gdyby zrobili coś faktycznie poważnego, np. ukradli pieniądze lub sprzęt.

Pracodawca, aby ukarać pracowników, zmusił ich do bardzo poniżającej rzeczy. Wszystko przez to, że nie osiągnęli odpowiednich wyników!

Podobno to nie pierwszy taki przypadek. Jedna z pracownic tej firmy również została zmuszona do wypicia wody z sedesu. Skutkowało to jadłowstrętem, biegunkami i silnymi wymiotami. Studio fotograficzne nie przyznaje się do zajścia, mimo że filmik jest na to niepodważalnym dowodem. Przekonują, że został nagrany po to, aby zmotywować zespół do lepszej pracy. To nagranie na pewno nie jest przykładem na to, jak należy traktować podwładnych. Miejmy nadzieję, że władze przyjrzą się tej sprawie i upewnią się, że wobec pracowników nie stosuje się nadużyć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : worldofbuzz.com


Reply