Pragnęły brwi nie z tej ziemi, więc zrobiły sobie brwi księżycowe. Niestety ten trend może się przyjąć

Brwi są bardzo ważne w każdym makijażu. 

Tworzą oprawę oczu, ramę obrazu, który chcemy malować. Coraz częściej brwi są jednak nie tylko ważnym elementem makijażu, ale i czymś, na czym możemy eksperymentować. Wiele z tych eksperymentów niestety kończy się fiaskiem, jak brwi choinkowe, czy piórkowe, o których nieraz pisaliśmy. Nawet te wymienione swego czasu zdobywały jednak ogromną popularność. 

Podobny los może spotkać brwi księżycowe, nowy gorący trend, który wyszedł spod ręki 20-letniego Stefana Jamesa. Mężczyzna, który ma własną agencję modelek Skyz, stoi również za brwiami „wysokie obcasy”, które niewiele wcześniej bawiły tysiące internautów. 

Jeśli chodzi o czoło z wysokim obcasem, zainspirowały mnie emotikony Apple! Przewijałem je, widząc, co potencjalnie mogłem stworzyć, zobaczyłem wysoki obcas i pomyślałem: – To sprowokowałoby wszystkich.

Jak powiedział, tak zrobił, ale na tym nie poprzestał. Po brwiach-szpilkach przyszła pora na brwi księżycowe. Tym razem inspiracją była przyjaciółka Jamesa, Hayley Bui, modelka i założycielka Hayley Cosmetics. Na Instagramie śledzi ją 557 tysięcy, ale mało kto, tak jak Stefan wie, że dziewczyna jest zakochana w Księżycu. 

Uwielbia księżyc, a ona i jej narzeczony Eric mają pasujące do siebie tatuaże księżyców. Zmieniłem więc księżyc w styl brwi, ponieważ to moja specjalność! – chwali się James. 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply