Brat w okropny sposób wkręcił siostrę! Dla żartu wystraszył ją prawie na śmierć!

Bracia mają to do siebie, że dbają o siostry. Nikt nie może ich obrazić i im dopiekać bezkarnie… poza braćmi właśnie. A oni potrafią doprowadzić siostry do łez. Przeważnie żarty kończą się wraz z dorastanie, ale nie zawsze. 

Czasami żarty, które robią są okropne i sprawiają, że najbliższa osoba może przerazić się nie na żarty. Ten chłopak postanowił zrobić siostrze taki właśnie kawał. Krwisty i przerażający. Makabryczny trick był okropny i z pewnością siostra się na nim zemści.


filmDobrze zaaranżowany kawał wymagał od mężczyzny pomysłowości, umieszczenia kamery w odpowiednim miejscu. Następnie, jak gdyby nic zaczął rozmawiać z siostrą, która wróciła z pracy. Na początku plany trochę się skomplikowały, bo siostra od razu chciała wyjść na papierosa. Ale potem zaczął realizować plan. Siostra była wściekła, nie ma cię co jej dziwić.

film2


Niewinne żarty ubarwiają nasze życie. Można się pośmiać i złapać dystans, jednak trzeba uważać z takimi żartami. Po pierwsze, żeby coś naprawdę się nie stało, po drugie by nie przesadzić w przerażaniu innych.

Jak ty byś zareagował na taki żart? Śmieszny czy przesada?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply