Po 9 latach znaleźli na dnie szafy ślubny prezent. W końcu postanowili go otworzyć

Pomysłowe prezenty na ślub dają wiele radości. Różne sprzęty czy pieniądze bardzo przydają się na nowej drodze życia, ale też odchodzą w niepamięć. Czasami mały drobiazg może sprawić, że gdy tylko na niego się spojrzy, przypomina się nie tylko darczyńca, ale też szczęśliwy dzień. 

Niecodziennym prezentem obdarowała Brandona i Kathy ich ciocia Alison. Otrzymali od niej prezent z dopiskiem: „Otworzyć po pierwszej kłótni”. Myśleli, że ten dzień nigdy nie nadejdzie, jednak okazało się inaczej. Całą historię opowiedziała Kathy.

wedding-443600_960_720


Pewnej nocy siedzieliśmy z Brandonem i piliśmy wino. Rozmawialiśmy o zbliżającej się rocznicy ślubu, rozmawialiśmy jaki najlepszy prezent dostaliśmy. I wtedy przypomnieliśmy sobie, że na dnie szafy leży jeszcze nieodpakowany prezent od cioci Alison. Głównie dlatego był nierozpakowany, że miał napis: „Otworzyć po pierwszej kłótni”. Kłóciliśmy się i parę razy było naprawdę ciężko, ale jakoś nie odważyliśmy się otworzyć tego prezentu. 

1

Głęboko wierzyliśmy, że w tym prezencie schowany był klucz do ratowania naszego małżeństwa. Zwłaszcza że ciocia Alison miała bardzo udane małżeństwo przez 50 lat! Dopóki wuj nie zmarł. Tej nocy postanowiliśmy otworzyć prezent. 

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply