Oto najlepszy szef na świecie! Zobaczcie, jak odmienił życie swojej pracownicy i jej trójki dzieci

Życie czasem stawia człowieka w bardzo trudnym położeniu i odbiera mu nadzieję na lepsze jutro. W takich sytuacjach nie wolno się jednak poddawać, lecz walczyć dalej o swoje szczęście, ponieważ upór i wytrwałość prędzej czy później zostaną nagrodzone, o czym przekonała się pewna samotna matka ze Stanów Zjednoczonych. 

Angel jest trzydziestolatką z trojgiem dzieci, której los nie rozpieszczał. Kiedy kilka lat temu zaszła w ciąże, została zwolniona z pracy i trafiła na ulicę. Jak sama wspomina, tułała się wraz z dziećmi po parkach, spała na przystankach autobusowych i z trudem zdobywała jedzenie. Pomimo dramatycznej sytuacji w jakiej się znalazła, nie straciła wiary, że jeszcze wszystko się ułoży i każdego dnia walczyła o przyszłość swoich dzieci. Obecnie rodzina z ulicy przeprowadziła się do schroniska dla bezdomnych, a kobiecie udało się znaleźć pracę w sklepie sportowym, jednak zakup czy wynajem własnego lokum, nadal pozostają poza jej możliwościami finansowymi.


Życiowa historia Angel nie była usłana różami.

mama-1


Wśród swoich współpracowników Angel jest lubiana, zaś powierzoną jej pracę wykonuje bardzo sumiennie, ponieważ wie, jak cennym darem jest stałe zatrudnienie. Pewnego dnia poproszono ją o przeszkolenie nowego pracownika.  Nie był to jednak kolejny zwykły członek personelu, ale główny szef firmy, któremu zmieniono wygląd, by Angel go nie poznała. Całą sytuacje nagrano pod pretekstem tworzenia materiałów szkoleniowych. Niczego nie podejrzewająca Angel zaopiekowała się nowym kolegą, a w rozmowach z nim przyznała się do swojej trudnej sytuacji życiowej.

Kobieta nie podejrzewała, że ten zwykły dzień, zmieni całe jej życie.

mama-2


Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply