Makijażystka podarowała babci na urodziny nowy wizerunek! Po metamorfozie ta kobieta nie wygląda na 70 lat

Starsi ludzie często nie dbają o siebie.

Bardziej od wyglądu zewnętrznego liczy zdrowie i pogoda ducha, jednak o to, co na zewnątrz też trzeba zadbać. Kto powiedział, że stary człowiek musi być brzydki? W każdym wieku można czuć się atrakcyjnie i nie trzeba wcale wydawać na to ogromnych pieniędzy. Niekiedy wystarczy odświeżenie garderoby i kilka wskazówek od wykwalifikowanej makijażystki.

Wyjątkowo zadbani seniorzy niekiedy pracują w branży modowej. Biorą udział w wielu ciekawych projektach reklamujących odzież oraz kosmetyki dla starszej grupy osób. Okazuje się, że w każdym wieku można zarobić na wyglądzie, niezależnie czy ma się 18 lat, czy 70. Christina Pukova jest zdolną makijażystką, która zyskała sławę w internecie dzięki prezentowaniu fantastycznych metamorfoz. Pokazuje, jak profesjonalny makijaż może odmienić kobiety.

Zdjęcia „przed” o „po” zapierają dech w piersiach i udowadniają, że nie ma brzydkich kobiet. Są tylko takie, które nie potrafią się malować. Klientki salonu, w którym pracuje, są zawsze bardzo zadowolone z pracy Christiny i po spojrzeniu w lustro nie dowierzają, że tak faktycznie wyglądają. Ma wiele osób chętnych do metamorfoz, ale najbardziej lubi pracować nad wizerunkiem swojej babci. Gdy kobieta skończyła 70 lat, wnuczka postanowiła zrobić jej profesjonalny make-up.

Przejdź na kolejną stronę i zobacz efekty jej pracy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply