Panna młoda była załamana, gdy otworzyła prezent od jednego z gości! Czy powinno się dawać takie upominki?

Trudno jest wybrać dla Młodych odpowiedni prezent ślubny.

W czasach PRL-u kupowało się nowożeńcom pralki, żelazka czy lodówki, dziś już raczej się od tego odeszło. Nikt nie odważy się przytaszczyć pod kościół sprzęt AGD owinięty w ozdobny papier. Stawia się na mniejsze prezenty a przeważnie na pieniądze. Młodzi będą doskonale wiedzieć jak je spożytkować!

Pewna Amerykanka podzieliła się w internecie niezwykłym prezentem ślubnym, który otrzymała od pewnego gościa. Dostała pakunek, w którym były majtki, smoczki oraz test ciążowy! Gość od razu założył, że para zaraz po ślubie będzie starać się o dziecko, dlatego uznał, że będzie to najlepszy i najpotrzebniejszy podarunek. Kobieta były nim ogromnie zasmucona i obrażona jednocześnie, gdyż jest bezpłodna i nigdy nie zajdzie w ciążę. Poza tym nie jest jeszcze gotowa na dzieci i nawet gdyby mogła je mieć, nie zdecydowałaby się na nie.

Ci ludzie wiedzieli, że jestem bezpłodna. Wiedzą również, że nie chcę mieć dzieci — napisała rozżalona w mediach społecznościowych.

Panna młoda przyznała, że należy do Mormonów. Jej religia kładzie ogromny nacisk na posiadanie dużej rodziny, czemu ona osobiście się sprzeciwia. Wszyscy wokół powtarzają jej, że jest samolubna i powinna prosić Boga o potomstwo, a ona zwyczajnie go nie chce.

Ciągle mi powtarzają, że kiedyś zmienię zdanie i że jestem samolubna i niedojrzała, bo nie chcę potomstwa. Wielokrotnie prosiłam ich, aby tak nie mówili, ale dalej słyszę podobne słowa.

Czy w dzisiejszych czasach wszystkie kobiety MUSZĄ mieć dzieci?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply