Na pierwsze urodziny dali swojemu psu najlepszy prezent pod słońcem. Zobaczcie, co wymyślili i jak zareagował ich czworonóg!

Psy to współcześnie nie tylko stróże gospodarstwa domowego, ale przede wszystkim członkowie naszych rodzin, darzący nas bezwarunkową miłością i zasługujący w związku z tym na coś wyjątkowego w zamian. Jednak wcale nie potrzebują cudownego miejsca do spania, wyrafinowanego jedzenia czy najfajniejszych zabawek dostępnych w sklepach, ale dobrej zabawy, uwagi i przyjaźni.

W końcu ile razy byliśmy świadkami sytuacji, że zamiast czerpać frajdę z najnowszego gadżetu nasz pies bawił się doskonale, obgryzając nasze kapcie?

1

Tę teorię potwierdza Rhett Barkley, cudowna suczka rasy golden doodle, która właśnie kończy 1 rok życia. Odkąd pojawiła się w swojej nowej rodzinie, przyniosła jej tyle frajdy (i fanów na Youtubie), że właściciele postanowili dać jej coś w zamian. Kiedy zobaczyłam reakcję Rhett na zawartość pudełka z prezentem, nie mogłam przestać się uśmiechać. Zobaczcie zresztą sami – założę się, że to video rozjaśni także wasz dzień :).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply